X
İstediğiniz örnekler
Senin seçimin:

Dil uk ı

logo Showa
Haberler & Etkinlikler
Haberler
Etkinlikler
 
Haberler
SHOWA glove, Rıverstone ile stratejik iş birliğine gidiyor
29/10/2019
SHOWA glove, inovasyonu daha da ilerletmek ve hızla gelişen eldiven sektöründe büyümeyi yakalamak amacıyla Rıverstone ile stratejik iş birliğine gidiyor

 

Malezya merkezli Riverstone ile kurulan sinerji işbirliği, hem inovasyon seviyesini artırmak hem de yüksek teknolojili eldiven ürünlerinin geliştirilmesini güçlendirmek amacıyla kaynak paylaşımını ve bilgi transferini kolaylaştıracak

 

Himeji, JAPONYA • Ekim 2019 – Birbirinden farklı evsel ve endüstriyel uygulamalara yönelik eldiven ürünlerinin dünyaca ünlü üreticisi SHOWA Glove Co. (“SHOWA Glove” veya “SHOWA”), önde gelen temiz oda ve sağlık hizmetleri eldiven üreticisi Riverstone Holdings Limited (“Riverstone” veya “Grup”) ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu uzun vadeli önemli ortaklık, Grubun hızla gelişen eldiven sektöründe büyüme kararlılığını pekiştiriyor.

Bu özel ortaklık, her iki şirketin teknik uzmanlığını ve kaynaklarını bir araya getirerek inovasyonu güçlendirmeyi ve pazara daha da yüksek teknolojili eldiven seçenekleri sunmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda her iki taraf da ilgili ürün segmentlerinde kaynak paylaşımını ve bilgi transferini kolaylaştırmak için çaba sarf edecek.

 

SHOWA Glove Co. Başkanı ve Grup CEO'su Shuji Kondo, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Grubumuzun, kendi ürettiği ürünlerin yenilik ve orijinalliğine dayalı ünü ile Riverstone'un ürün geliştirme konusundaki başarılı geçmişi ve yenilikçi ruhu birbiriyle oldukça uyumlu. SHOWA GLOVE eldivenlerinin Kalitesi ve sunduğu Hizmet ile tanınıyor. Bu özel işbirliğinin, önümüzdeki dönemlerde küresel pazara birbirinden farklı çözümler ve katma değerli hizmetler sunabilmemizi sağlayacağına inanıyoruz. Dünya genelindeki mevcut ve potansiyel müşterilerimize daha fazla değer sunmaya yönelik bu işbirliği yolculuğundan büyük bir heyecan duyuyorum." dedi.

 

Riverstone Holdings Limited.Başkan ve CEO'suWong Teek Son (黄德顺) ise, 

"SHOWA gibi prestijli bir küresel markayla ortaklık yapma fırsatına sahip olmaktan büyük bir mutluluk duyuyor ve bu işbirliğinin her iki taraf için de uzun vadeli sinerji avantajları sağlayacağına inanıyorum. 2007 yılından beri yürüttüğümüz ticaret ortaklığı ilişkimizi daha da güçlendirerek ürün geliştirme konusunda SHOWA ile yakın işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. Bu ortaklığın, yüksek büyüme kaydedilen eldiven sektöründe önümüzdeki yıllarda ortaya çıkabilecek fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabilmemizi sağlayacağına inanıyorum." dedi. 

SHOWA GLOVE Co. (“SHOWA GLOVE” veya ショーワグローブ株式会社) Hakkında

SHOWA, kalite ve yenilik ile tanınmaktadır. SHOWA'nın teknolojisi, sektörümüzü, ellerimizle yapabileceklerimizi ve SHOWA GLOVE'un çevreye etkisini kökünden değiştirmiştir. Bunu, teknoloji konusunda en güncel kaynaklardan faydalanarak, KKD standartlarını anlayarak ve müşterilerimiz için hiçbir zaman daha azıyla yetinmeyip onlara el korumasında her zaman en yüksek kaliteyi sunma güvencesi vererek başardık. Bu temel inanç, SHOWA ürünlerinin iyi bilinen, saygı duyulan ve tüm dünyada milyonlarca insan tarafından giyilen ürünler olmasını sağlayan başlıca nedenlerden biridir. SHOWA GLOVE sıradan ellere olağanüstü beceriler kazandırmak için kalite, performans ve korumada öncüdür.

 

"SHOWA" Japoncada "farklı elementler arasındaki uyumu bulmak" anlamına gelir. İlk günden itibaren bize yön veren ve köklü mirasımızı şekillendiren bu ilke, bugün de bizi tanımlıyor: çevremiz ile kendimiz arasında uyum yaratmaya, sorumluluk bilinciyle liderlik etmeye ve hem insanları hem de gezegenimizi koruyan sürdürülebilir çözümlere öncülük etmeye kendini adamış bir şirket.

Riverstone Holdings Limited (“Riverstone”) Hakkında
Riverstone Holdings Limited (“Riverstone”) Hakkında

Malezya merkezli Riverstone, yüksek seviyede denetimli ve kritik ortamlarda kullanılan nitril ve doğal kauçuk temiz oda eldivenleri ile sağlık sektöründe kullanılan özel nitril eldivenlerin üretiminde dünya lideri bir şirkettir. Şirketin patentli “RS Riverstone Resources” markası, yüksek teknolojili imalat sektörlerinde tercih edilen temiz oda eldivenidir. Şirket ayrıca, parmak eldivenleri ve yüz maskeleri gibi temiz oda sarf malzemeleri de üretmektedir. Şirketin müşterileri arasında, HDD, LCD, yarı iletken, tüketici elektroniği, ilaç ve sağlık sektörlerinin küresel liderleri bulunmaktadır. Malezya (4), Tayland (1) ve Çin'deki (1) toplam altı üretim tesisinde 3.000'den fazla çalışanı bulunan şirket, 31 Aralık 2018 itibarıyla yıllık 9.0 milyar eldiven üretim kapasitesine sahiptir. Şirketin ayrıca, Singapur, Malezya, Tayland, Filipinler, Çin ve ABD'deki müşterilerine hizmet sunan küresel bir satış ofisi ağı da vardır. Riverstone ABD, 2006 yılında Singapur Borsası'nda halka açılmıştır. (www.riverstone.com.my)

Web sayfamızı taramaya devam ederek, en uygun hizmetleri ve teklifleri bulmak için kullanılan çerezleri kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi için çerez politikalarımızı okuyun.
Buraya tıklayıp kabul edin