X
İstediğiniz örnekler
Senin seçimin:

Dil uk ı

logo Showa

NE YAPIYORUZ

%100 ÜRETİCİ VE USTA: MÜKEMMELLİKTEN DE ÖTE

SHOWA®, tam entegre bir ev tipi ve endüstriyel el koruması üreticisidir. Her zaman en güncel teknolojik gelişmelerle çalışıyor ve yaratıcılık ile yenilikçiliğe odaklanıyoruz.

SHOWA® sadece baştan sona ev tipi ve endüstriyel el koruması üretimine odaklanır. Endüstriyel ekosistemimizi eksiksiz kontrol altında tutmamız sayesinde diğer şirketlere karşı önemli bir rekabet avantajı elde ediyoruz. Kendi makine, iplik, kaplama, polimer, tasarım ve el biçimlendiricilerimizi yaratarak üretim sürecinin her adımını kontrol altında tutabiliyor, bir başka ifadeyle her seviyede %100 kalite kontrol yapabiliyoruz.

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ

SHOWA, el anatomisine doğal olarak uyan mükemmel ergonomiye sahip eldivenler üretmek için kendi patentli el biçimlendiricilerini üretir. Pazarda sadece bize özgü olarak, bu tüm şirkette sadece 3 kişinin erişebildiği gizli bir tasarımdır!

SHOWA, her sektöre ve ihtiyaca uygun bir eldivene sahiptir. Yedi temel ürün ailesi (genel amaçlı, darbeye dayanıklı, kesilmeye dayanıklı, kimyasal, yalıtımlı, antistatik ve tek kullanımlık) halinde gruplandırılmış tüm modellerimizde başlıca üç unsur dikkate alınır:

 • Çalışma ortamı (iç mekan, dış mekan, ıslak veya kuru ortamlar vs.),
 • Yapılacak iş (hassas işler, ağır parça elleçleme vs.),
 • Gerekli koruma türleri (ısı, kimyasal, elektrik, mekanik vs.).

Eldivenlerimizin performansı, elyaf ve malzeme formüle edip bir araya getirme konusundaki uzmanlığımız ile el anatomisine uygun özel model tasarımlarımıza dayanmaktadır. Eşit bir koruma seviyesinde, en yüksek konforu ve hareket kolaylığını sağlayan eldiven mutlaka bir SHOWA eldiven olacaktır. Ayrıca, SHOWA eldiven kullanıcının sağlığını korur, üretkenliğini artırır ve şirketin maliyetlerini azaltır.

SEKIZ ANA ÜRÜN AILESI

 • Darbe
 • Kesilmeye karşı koruma
 • Kimyasal
 • Soğuk
 • Sıcak
 • Antistatik
 • Tek kullanımlık
 • Çok amaçlı

“KÜRESEL YERELLEŞME”: YEREL PAZARLARA ODAKLANARAK KÜRESEL SİNERJİ YARATMA

SHOWA, Japonya'da hakim olmasına rağmen Avrupa, Asya ve Amerika kıtasında da büyük iş birimlerine sahip küresel bir şirkettir.

SHOWA'nın nerede bulunduğunu görün


Küresel talep ve standartları karşılayan bir el koruması geliştirmek için çalışıyoruz. Ama aynı zamanda, tüm süreçlerimizde "küresel yerelleşme" ilkesini de gözetiyoruz. Bir başka ifadeyle, tüm dünyadaki kültürel tercih farkları nedeniyle bölgesel ihtiyaçlara mutlaka doğru yanıtlar vermemiz gerektiğini biliyoruz. Küresel bir strateji uyguluyor, ancak pazar payımızı artırmak için bölgesel pazarların kendi özellik ve ihtiyaçlarına odaklanmayı da sürdürüyoruz.

Web sayfamızı taramaya devam ederek, en uygun hizmetleri ve teklifleri bulmak için kullanılan çerezleri kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi için çerez politikalarımızı okuyun.
Buraya tıklayıp kabul edin