X
İstediğiniz örnekler
Senin seçimin:

Dil uk ı

logo Showa

HAKKIMIZDA

SHOWA: MÜKEMMEL BİR DENGE

SHOWA, Japoncada "farklı elementler arasındaki uyumu bulmak" anlamına gelir. Basit bir formülden çok daha fazlası olan bu ilke bizim yaklaşımımızın temelini oluşturur ve tüm aşamaların eksiksiz kontrol edilmesini gerektirir. SHOWA, koruyucu eldivenlerinin tasarım ve üretimini tamamen kontrol eden tek şirkettir. SHOWA olarak, her müşterimize beklentilerini karşılayan bir ürün sunabilmek amacıyla her gün başka yeniliklere imza atıyoruz. Rakiplerimizin yöntem ve konseptlerinden etkilenmeyen bu bağımsız anlayış, daha önce yapılan her şeyi daha da geliştirmeye ve tüm kullanıcıların optimum emniyet ve benzersiz bir rahatlığın keyfini çıkarmasını sağlamaya dayanıyor.

1954 yılında SHOWA'yı kuran Bay Tanaka, kuruluş felsefesine ve vizyonuna şu ana unsurları dahil etti:

  • “Kurumsal güç, uyuma her zaman saygılı olarak, yaptığımız her şeyle ilgili sorumluluk alarak ve bireysel anlamda olabileceğimiz en iyi insan olmaya çalışarak elde edilebilir.
  • SHOWA ailesinin her bireyi, gerek şirket bünyesinde gerek müşterilerimizle olan ilişkilerimizde dürüstlüğe ve güvenilir ilişkiler kurabilme gücüne sahip olmalıdır."

Doğru uygulandığında bu işletme felsefesi müşterilerimizle karşılıklı faydaya dayanan ilişkiler kurabilmemizi sağlar.

Günümüzde SHOWA, kalite ve yenilikle tanınmaktadır. Teknolojimiz sektörümüzü, ellerimizle yapabileceklerimizi ve çevreye etkimizi kökünden değiştirmiştir. Bunu, teknoloji konusunda en güncel kaynaklardan faydalanarak, KKD standartlarını anlayarak ve müşterilerimiz için hiçbir zaman daha azıyla yetinmeyip onlara el korumasında her zaman en yüksek kaliteyi sunma güvencesi vererek başardık. Bu temel inanç, SHOWA ürünlerinin iyi bilinen, saygı duyulan ve tüm dünyada milyonlarca insan tarafından giyilen ürünler olmasını sağlayan başlıca nedenlerden biridir. Sıradan ellere olağanüstü beceriler kazandırmak için kalite, performans ve korumada öncüyüz.

GELECEK ODAKLI: HER ZAMAN YENİLİKÇİYİZ. ASLA TAKLİT ETMİYORUZ

2014 yılında SHOWA®, SHOWA ve Best Manufacturing şirketlerinin birleşmesiyle küresel bir marka ismi değişikliğini hayata geçirdi. Marka, el logosu ve reklam sloganı, şirketimizin modern ve kalıcı özelliklerini yansıtıyor. Kullanılan yazı tipi SHOWA'ya özel, “O” harfinin üstündeki parmaklar ise bir SHOWA eldiven biçimlendiriciyi simgeliyor. Renk paleti, canlı yeşil, koyu siyah ve parlak beyaz bir renk tonunun karışımını oluşturuyor. Yeni marka sloganımız şirketimizin öncü ruhuna ve bunu geleceğe yansıtma kararlılığına vurgu yapıyor; "Her zaman yenilikçiyiz. Asla taklit etmiyoruz”, piyasaya yeni teknolojiler ve yenilikler getirme anlayış ve kararlılığımızı ortaya koyuyor. Bu bizim çalışanlarımıza ve müşterilerimize verdiğimiz bir taahhüt.

SHOWA, üstün kaliteyi, en yüksek düzey el korumasını ve yeniliği artık her zamankinden bile fazla temsil ediyor. Teknolojimiz, sektörümüzü, ellerimizle yapabileceklerimizi ve çevreye etkimizi kökünden değiştirmiştir.

Sıradan ellere olağanüstü beceriler kazandırmak için kalite, performans ve korumada öncüyüz.

Web sayfamızı taramaya devam ederek, en uygun hizmetleri ve teklifleri bulmak için kullanılan çerezleri kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi için çerez politikalarımızı okuyun.
Buraya tıklayıp kabul edin