X
İstediğiniz örnekler
Senin seçimin:

Dil uk ı

logo Showa

SHOWA çok çeşitli materyaller ve kaplamalar sunmaktadır. Her birinin güçlü ve zayıf yönlerini karşılaştırın ve gereksinimlerinize en uygun bileşenleri seçin!

PAMUK

Doğal selüloz fiber. Esnek ve yumuşaktır. Tahriş edici değildir, mekanik agregasyona (darbe, düşük titreşim, demir dolgular, kıymık, cam parçaları) karşı koruma sağlar, perspirasyonu absorbe eder ve daldırılmış koruyucu eldiveni kullandığınızda size sürekli olarak inanılmaz bir rahatlık sağlar. Pamuk fiberler daha yüksek mekanik direnç ve elastiklik sağlamak için polyester fiberlerle birleştirilmiştir.

NAYLON

Tiftiksiz ve yıkanabilir oldukça hafif elastik polimer kolayca kurur ve aşınma ve deformasyona karşı dirençlidir. Pamuk ve akrilikle karıştırılmıştır ve eldivenin daha esnek olmasını sağlayarak kullanım süresini uzatır.

AKRİLİK

Suya, yaygın olarak kullanılan çözücülere, asitlere ve güçsüz alkalilere karşı dirençli bir polimerdir ve aşınmaya ve sürtünmeye karşı dirençlidir. Yumuşak ve sıcaktır ve soğuğu yalıtır. Pamukla birleştirildiğinde, dokumanın daha hafif olmasını sağlar.

ARAMİD

Hafif, esnek ve rahattır, yıkanabilir. Kesilme (seviye 5 üzerinde, paslanmaz çelik desteği ile) ve konvektif sıcaklığa karşı etkili koruma sağlar ve deri (5 kat daha yüksek) ve pamuk (3 kat daha yüksek) ile kıyaslandığında çok daha fazla dayanıklılık ve performans sunar.

HPPE

Yüksek performansa sahip polietilen esnek, hafif ve dayanıklıdır. Bir paraaramid olarak kesilmeye karşı dirençlidir, ancak aşınmaya karşı çok daha dayanıklıdır (bir tele kıyasla bükülmeye karşı on kat daha dirençlidir), özellikle de belirli çözücüler olmak üzere kimyasallara karşı dirençlidir.

Web sayfamızı taramaya devam ederek, en uygun hizmetleri ve teklifleri bulmak için kullanılan çerezleri kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi için çerez politikalarımızı okuyun.
Buraya tıklayıp kabul edin