X
İstediğiniz örnekler
Senin seçimin:

Dil uk ı

logo Showa

Eco Best Technology®

Koruma ve muhafaza bir arada

Ürünlerimiz yoluyla ve gezegenimiz için bugünün taleplerini yarını riske atmadan karşılamanın daha iyi yollarını her zaman arayarak şirketimiz içerisinde pozitif bir etki yaratmak için yapabileceklerimizin tümünü yapıyoruz.

Araştırmamız büyük bir kısmı biyolojik olarak parçalanabilen ürünlere ve çevre üzerinde daha az bir tesire sahip lifleri gelişmekte ayrılmıştır nedeni budur. SHOWA AR-GE, ECO BEST TECHNOLOGY® (EBT) ile büyük bir çığır açıyor.

EBT NE ÇALIŞIR?

EBT, uluslararası kabul gören test yöntemleri kullanan sertifikalı bağımsız laboratuvarlar tarafından doğrulandığı üzere biyolojik olarak aktif atık gömme alanlarında ve anaerobik sindiricilerde nitrilin biyolojik olarak ayrışmasını hızlandırır. EBT, 6110 ürününü mikrobiyal aktiviteye uygun kılmak üzere tasarlanmış organik malzemelerden oluşmaktadır.

Bu mikroorganizmalar EBT malzemesini sindirdiklerinde, nitrili depolimerize eden enzimler çıkarırlar. Ortaya çıkan sonuç biogazlar ve inert humustur.

EBT NASIL ÇALIŞIR?

[ 1 ] EBT Malzemeler

[ 2 ] Eldivenlerin Atılması

[ 3 ] Çöplük

[ 4 ] Mikroorganizma Ayrışması 1-5 yıl içinde

[ 5 ] Doğal Gübre

Önceliğimiz, önem verdiklerinizi korumaktır. EBT sayesinde üstün el koruması sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda yeni nesiller için dünyamızı koruma yöntemi sunuyoruz.
Çöp sahalarına atılan EBT malzemeleri, mikroorganizmalar tarafından tüketilir, metabolize edilir ve üç doğal bileşene parçalanır: organik toprak, metan ve karbon dioksit. Bu, gübre meydana getirir ve böylece arkada hiç atık bırakılmamış olur.

EBT, biyolojik ayrışma için biyolojik olarak aktif çöp sahalarına ihtiyaç duyar. Bu da, EBT'li eldivenlerin atım öncesinde biyolojik olarak ayrışmaya başlayamaması anlamına gelir. Bu özellikler, ASTM Uluslararası test yöntemleri (ASTM D5511) kullanılarak bağımsız onaylı laboratuarlar tarafından doğrulanmıştır.Her gün hastanelerde, ofislerde, okullarda, depolarda, laboratuarlarda ve hatta evlerimizde kullandığımız tek kullanımlık eldivenlerin sayısını düşünün. Sayılar astronomiktir. EBT ile, her bir eldivenin biyolojik ayrışma sürecini 100 yıla kadar hızlandırarak* gezegenimizin korunmasına yardımcı oluyoruz. Şunu biliyoruz ki her eldiven önemlidir.

* iklime ve çöp sahasının konumuna bağlıdır.

Web sayfamızı taramaya devam ederek, en uygun hizmetleri ve teklifleri bulmak için kullanılan çerezleri kabul etmektesiniz. Daha fazla bilgi için çerez politikalarımızı okuyun.
Buraya tıklayıp kabul edin